Ściana

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór materiału ściennego. Możemy zaoferować bogatą ofertę pustaków ceramicznych, cegiał klinkierowych, różnego rodzaju betonów komórkowych firm:

Chemia Budowlana

Szeroko rozumiana chemia budowlana, to rozmaite kleje, zaprawy, gotowe tynki, piany, silikony, dodatki do zapraw itp. U nas znajdziecie Państwo pełną gamę tych artykułów sprawdzonych i wysokiej jakości, ale jednocześnie w bardzo dobrych cenach. Oprócz tego np. na miejscu mieszamy tynki mozaikowe Fast.

Termoizolacja

Czym jest izolacja termiczna budynku nie trzeba nikogo przekonywać. U nas możecie Państwo zakupić zarówno podstwowe artykuły jak styropian czy wełna mineralna, jak również całe gotowe systemy dociepleń.

Dachy

Dobry dach, to nie tylko ładny widok cieszący oko właścicieli i budzący zachwyt innych osób. Dobry dach, to przede wszystkim dach spełniający szereg funkcji w tym mających wpływ na koszty użytkowania domu. Doradzimy i obliczymy ilość potrzebnego materiału.

Kominy

woczesny dom powinien posiadać sprawny i przede wszystkim bezpieczny system kominowy. Proponowane przez nas rozwiązania są ekonomiczne na etapie budowy i zapewniają wieloletnią bezpieczną i wydajną eksploatację.

Stropy

Stropy to najważniejszy element każdego domu, posiadamy szeroką gamę tych produktów

Rynny

Najważniejszym zadaniem właściwie dobranego sytemu rynnowego jest zapewnienie prawidłowego i całkowitego odbioru wody z dachu budynku. Zaproponujemy państwu pełną gamę produktów aby spełnić wszystkie oczekiwania

Kostka Brukowa

Proponujemy państwu szeroką gamę kostek brukowych najważniejszych producentów

Farby i lakiery

Posiadamy mieszalnik farb kolorowych na bazie Śnieżki.

Okna,drzwi,bramy

Posiadamy wyspecjalizowaną ekipę montującą okna PCV oraz bramy garażowe. Niższy podatek VAT!

Sucha zabudowa

Proponujemy pełne systemy do suchej zabudowy , gwarantujemy fachowe doradztwo

Narzędzia i inne

Bez dobrych narzędzi praca nie przynosi szybkich i oczekiwanych efektów, u nas znajdą państwo wszystkie narzędzia do przeprowadzenia prac remontowo-budowlanych